Galvenā lapa » BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kāda satura informācija ir nepieciešama mājas lapas aizpildīšanai?

Pēc pirmās iemaksas veikšanas jums ir 5 dienu laikā mums jāiesniedz teksti un grafiskā informācija satura ievietošanai mājas lapā, tās apjoms nedrīkst pārsniegt 12 500 zīmes (aptuveni 7 A4 standarta formāta lappuses) DOC/PDF formātos, kā arī un ne vairāk kā 10 attēlus (fotogrāfijas) JPG/JPEG/GIF/PNG formātos.

Pasūtot mājas lapu produkcijas kataloga ievietošanai, jūs varat papildus pievienot teksta aprakstus un attēlus (fotogrāfijas) kopumā līdz 15 pozīcijām, nepārsniedzot 8500 zīmes (aptuveni 5 A4 standarta formāta lappuses) DOC/PDF formātos un ne vairāk par 15 attēliem (fotogrāfijām) JPG/JPEG/GIF/PNG formātos.

Teksta informatīvajā daļā neaizmirstiet norādīt savus uzņēmuma kontaktu rekvizītus publicēšanai mājas lapā, kā arī mājas lapas administratora elektroniskā pasta adresi, uz kuru pienāks ziņojumi, sūtīti atgriezeniskās saites formā.

Bez tam mums būs vajadzīgs jūsu uzņēmuma logotips vektoru formātā CDR (CorelDRAW®) vai AI (Adobe© Illustrator©). Ir pieļaujams logotipa attēls rastra formātā JPG/JPEG/GIF/PNG, taču šādā gadījumā ir jāatceras, ka mājas lapā ievietotais logotipa attēls gala rezultātā var izrādīties nepietiekami kvalitatīvs.

Pievērsiet savu uzmanību!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka gadījumā, ja jūs mums 5 dienu laikā, skaitot no pirmās apmaksas dienas, nesniegsiet visu nepieciešamo informāciju, mūsu speciālisti paši aizpildīs mājas lapu ar tekstiem, kurus pēc mājas lapas darbības uzsākšanās jūs paši varēsiet nomainīt caur administrēšanas sistēmu. Pie tam mājas lapas aizpilde ar testa informāciju būs uzskatāma par izpildītu mājas lapas aizpildes darbu.

Ko es iegūšu tad, kad mājas lapas izstrāde būs pabeigta?

Mājas lapas izstrādes projekta nobeigumā jūs iegūstat pilnībā pabeigtu ar informāciju aizpildītu web-mājas lapu, kura stabili funkcionē jūsu izvēlētajā hostingā.

Jūs iegūstat komplektu, kas satur šādus komponentus:

 1. Visi mājas lapas faili, ieskaitot pilnu datu bāzes kopiju;
 2. Visi izvēlētā dizaina izejas faili, ieskaitot PSD-maketus Adobe© Photoshop© formātā un izlīdzinātus šablonus HTML;
 3. Informācija par mājas lapas pieslēgšanu administrēšanas sistēmai (logins, parole);
 4. Lietotāja instrukcija darbā ar administrēšanas sistēmu;
 5. Mājas lapas pielāgošana jūsu izvēlētajā hostingā, ko veic mūsu speciālisti.

Visi iepriekšminētie dati jums būs pieejami ielādei 1 mēnesi caur mūsu mājas lapu pēc samaksas veikšanas pilnā apmērā.

Nepieciešamības gadījumā jūs varat arī saņemt visus datus atsevišķā informācijas nesējā – DVD diskā. Šādā gadījumā visi pasta izdevumi, saistīti ar DVD diska piegādi uz jūsu norādīto adresi, apmaksājami atsevišķi.

Kādas izmaiņas tiks veiktas manā izvēlētajā dizaina noformējumā?

Mūsu speciālisti veiks šādas dizaina izmaiņas:

 1. Izvietos jūsu logotipu mājas lapā;
 2. Nomainīs atsevišķas fotogrāfijas, ja izvēlētais dizains pieļauj šādu iespēju –
  šim nolūkam iesniedziet mums fotoattēlus un paziņojiet, kurā vietā mājas lapā jūs vēlaties tās ievietot.

Vai ir iespējams pievienot papildus funkcionalitāti pamata komplektam?

Protams, tas ir iespējams! Mūsu mājas lapā jūs varat izvēlēties praktiski jebkurus funkcionālos moduļus no to saraksta. Pirms mājas lapas pasūtīšanas izvērtējiet visus variantus sadaļā "Papildus funkcionalitāte" un iezīmējiet tos, kuri ir vajadzīgi tieši jums.

Ko lai dara, ja izvēlētajā dizainā uzrādās "liekie" informatīvie bloki?

Tas ir absolūti normāli, jo ne vienmēr iespējams jau iepriekš paredzēt, tieši kādu informāciju jūs vēlaties izvietot savā mājas lapā. Pirms projekta uzsākšanas mūsu speciālisti rūpīgi izanalizēs jūsu pasūtījumu un vajadzības gadījumā veiks mājas lapas dizaina korekcijas, lai jūsu mājas lapā neuzrādītos "liekie" informatīvie bloki, kā arī pievienos visus papildus funkcionalitātes moduļus atbilstoši jūsu dizaina stilam.

Pievērsiet savu uzmanību!

Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūsu izvēlētais dizains ietver kādus papildus funkcionalitātes elementus, kurus jūs neesat speciāli pasūtījuši, izmantojot mūsu mājas lapas galvenās lappuses pasūtījuma formu, tad šie elementi gatavajā mājas lapā būs atslēgti.

Piemēram, jūs pasūtāt mājas lapu bez papildus moduļa "Meklēšana mājas lapā", bet jūsu izvēlētajā dizainā ir šāds elements. Šādā gadījumā mūsu speciālisti programmēs mājas lapu saskaņā ar jūsu pasūtījumu, t.i., bez moduļa "Meklēšana mājas lapā".

Kādas garantijas tiek piešķirtas gatavajai mājas lapai?

Mēs sniedzam 2 gadu garantiju nevainojamai mājas lapas darbībai, ievērojot šādus nosacījumus:

 • Programmnodrošinājuma izejas kods (administrēšanas sistēmas un visu programmas moduļu) nav mainīts;
 • Mājas lapas ekspluatēšana serverī ar ieteikto programmnodrošinājumu.

Kļūdu ieviešanās gadījumā, kam par iemeslu ir mūsu programmnodrošinājuma darbības traucējumi, pēc jūsu pieprasījuma mēs bez maksas atjaunosim mājas lapas darbību visīsākajos termiņos, izmantojot savu rezerves kopiju, kas ir sagatavota kopš jūsu mājas lapas darbības uzsākšanas, vai arī izmantojot jūsu rezerves kopiju, kuru esat izveidojuši.

Pievērsiet savu uzmanību!

Mēs jums iesakām regulāri veidot mājas lapas rezerves kopijas un tās uzglabāt atsevišķi no galvenā servera, lai izvairītos no jūsu vērtīgās informācijas zaudēšanas pēkšņu tehnisku kļūmju rašanās gadījumos serverī.

Kāda sistēma tiek izmantota mājas lapas satura vadības sistēmā?

Izstrādājot mājas lapas, mēs izmantojam MODx CMS instrumentu satura vadības sistēmu.

Kas ir MODx CMS un kāpēc MODx CMS ir ideāli piemērots šādiem risinājumiem?

MODx CMS – tas ir profesionāls mājas lapu izstrādes instruments, ar kura palīdzību iespējams viegli un ērti vadīt mājas lapas saturu par visiem 100%! Pie kam mājas lapas satura vadības sistēma MODx CMS ir ļoti ērta, strādājot pie meklēšanas sistēmām mājas lapas optimizācijai, un tas nozīmē, ka tā pozitīvi ietekmēs jūsu uzņēmuma pārdošanas rezultātus ar interneta starpniecību.

Tā ir sistēma ar atvērtu izejas kodu (Open Source), kuras tiesiskumu nodrošina licence GNU GPL. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat tiesības pilnīgi brīvi rīkoties ar savu mājas lapu kā ar savu personīgo īpašumu.

Vadības sistēmu MODx CMS ikdienas lieto tūkstošiem cilvēku visā pasaulē, kas ļauj testēt darbu, garantējot vadības sistēmas nevainojamu stabilitāti un ērtu tās izmantošanu visdažādākajās iespējamajās situācijās.

Kur var izmēģināt MODx CMS darbībā?

Jūs šo sistēmu varat izmēģināt demonstrējumu mājas lapā http://evolution-105.trymodx.com

Pieeja satura vadības sistēmai: http://evolution-105.trymodx.com/manager/

Logins: demo_user
Parole: demo_user

Var arī apmeklēt oficiālo mājas lapu MODx CMS http://modx.com

Kādi dati ir vajadzīgi mājas lapas izvietošanai un noregulēšanai hostingā?

30 dienu laikā pēc gala apmaksas saņemšanas (ieteicams ātrāk) ir jāsniedz piekļuves dati izvēlētajam hostingam, lai mūsu speciālisti spētu uzstādīt un saregulēt jūsu mājas lapu. Šim nolūkam mums ir nepieciešama šāda informācija:

 • Piekļuves parametri serverim FTP vai SFTP;
 • Piekļuves parametri datu bāzei MySQL.

Ja jums nav zināmi šie parametri, mēs jums iesakām vērsties pēc palīdzības pie jūsu hostinga atbalsta sistēmas. Bez tam mūsu menedžeri ar lielāko prieku palīdzēs jums šīs problēmas risināšanā.

30 dienu laikā pēc gala apmaksas saņemšanas mūsu speciālisti izvietos un noregulēs jūsu mājas lapu bez maksas 1 darba dienas laikā kopš brīža, kad tiks saņemta informācija, lai pieslēgtos serverim un datu bāzei.

Pievērsiet savu uzmanību!

Lūdzu, atcerieties: ja Jūs mums šādu informāciju sniegsiet vēlāk par norādīto laiku, mūsu speciālisti mājas lapu izvietos un noregulēs par papildus maksu - 50EUR apmērā.

Kādas ir tehniskās prasības attiecībā uz web-serveri manas mājas lapas izvietošanai?

Mājas lapas satura vadības sistēma MODx CMS ir uzrakstīta PHP programmēšanas valodā un lieto MySQL datu bāzi. Par web-serevri var tikt izmantots Apache vai Microsoft IIS. Sistēmas kontroles panelis (jeb admin-zona) strādā praktiski visos mūsdienu brauzeros.

Jūsu mājas lapa faktiski strādās gandrīz jebkurā hostingā. Tomēr, neraugoties uz to, mēs jums iesakām izvēlēties hostingu ar sekojošu programmnodrošinājumu:

 • Operētājsistēma Linux;
 • Web-serveris Apache ar moduli mod_rewrite;
 • PHP 5.2.9 vai augstāks;
 • DBVS (datu bāzu vadības sistēma) MySQL 5.1 vai augstāks.

Ja jūs nezināt, kuru hostingu izvēlēties savai mājas lapai, mūsu menedžeri ar lielāko prieku palīdzēs jums tikt skaidrībā ar šo jautājumu.

Kādam nolūkam?

 • Iegūt pilnvērtīgu mājas lapu par samērīgām izmaksām
 • Atvērt savu pirmo mājas lapu un uzsākt pārdošanu
 • Ātri un bez grūtībām izstrādāt mājas lapu atsevišķa produkta vai pakalpojuma virzīšanai
 • Iegūt jaunu mājas lapu, pielietojot mūsdienīgas tehniskās iespējas

Zvaniet mums

(+371) –225 35 999

Pēc 14 dienām jūsu mājas lapa uzsāks darbu, pēc 20 dienām atvedīs pirmos klientus!