Galvenā lapa » SEO paketes

Mājas lapas optimizācijas programmas (SEO paketes)

Pakete “SEO Indexing”

Optimizēta mājas lapa + indeksācija vadošajās meklēšanas sistēmās = mērķa apmeklētāju plūsma ik dienu.

Mājas lapas optimizācijas speciālisti padarīs Jūsu mājas lapu saistošu jaunu apmeklētāju uzmanības piesaistei un nodrošinās tās sameklēšanu vadošajās meklēšanas sistēmās.

Pakete “SEO Local”

Paplašiniet savu biznesu uz reģionālās virzīšanas principa rēķina.

Darbs ar lokālajiem pieprasījumiem nodrošinās mājas lapai pastāvīgu jaunu apmeklētāju pieplūdumu. Lokālie pieprasījumi nodrošinās apmeklētājus no jūsu reģiona.

Indeksācija lielākajās meklēšanas sistēmās un jūsu reģiona ievietojums Google pirmajās lappusēs nodrošinās jūsu biznesam jaunu pircēju piesaistes iespēju.

Pakete “SEO Premium”

Jūsu piedāvājums Google meklēšanas sistēmas atrasto rezultātu pirmajā lapā jau pēc 3 dienām. Jauni pircēji no visas pasaules jau pēc nedēļas. Pastāvīgi sadarbojoties, pozīcijas tiks noturētas gadu.

SEO pakete Premium garantē nokļūšanu jūsu reģiona Google meklēšanas sistēmas 1.lapā katru dienu visa gada garumā.

Mūsu piedāvājums nodrošinās Jūsu mājas lapai drošas pozīcijas globālās meklēšanas sistēmas Google sniegtajos jūsu reģiona rezultātos, veicot meklēšanu pēc nepieciešamajiem atslēgas vārdiem.

Mājas lapas optimizācijas programmu salīdzinājuma tabula

Iespējas SEO
Indexing
SEO
Local
SEO
Premium
SEO Premium
Advanced

Mājas lapas optimizācija Mūsu speciālisti izstrādās kodu, lai uzlabotu mājas lapas lappušu nolasīšanu meklēšanas sistēmās. Jūsu mājas lapa ātrāk nonāks meklēšanas lappušu bāzēs, pateicoties kvalitatīvi izstrādātajam kodam, kā arī tā vienmēr atradīsies augstākās meklēšanas sistēmās atrasto rezultātu pozīcijās, nekā jūsu konkurentu mājas lapas. Speciāli jūsu mājas lapai izstrādātie teksti ir ne tikai ērtāk atrodami meklēšanas sistēmās, bet tie ir arī viegli lasāmi un izprotami jūsu mājas lapas apmeklētājiem.

Mājas lapas reģistrācija un tās korektais atspoguļojums meklēšanas sistēmās Mūsu uzņēmuma speciālisti ievietos jūsu mājas lapu Google, Yahoo, Bing un citās meklēšanas sistēmās. Pašiem veicot mājas lapas pievienošanu, tiek paātrināts indeksācijas process un tās nonākšana meklēšanas sistēmās.

Faila Google Sitemap izveidošana un tā nosūtīšana uz Google Jūs varat būt droši, ka Google indeksēs visas failā esošās Jūsu mājas lapas lappuses, bez tam, Google to regulāri skenēs jaunu lappušu noskaidrošanai, lai veiktu mājas lapas indeksāciju.

Faila Yahoo/Bing Sitemap izveidošana un tā nosūtīšana uz Yahoo/Bing Jūs varat būt droši, ka Yahoo/Bing indeksēs visas failā esošās Jūsu mājas lapas lappuses, bez tam, Yahoo/Bing to regulāri skenēs jaunu lappušu noskaidrošanai, lai veiktu mājas lapas indeksāciju.

Google Local Listing Ja jūsu vietējais bizness ir orientēts uz noteiktu reģionu, tad šī iespēja ir izstrādāta speciāli jums. Kad jūsu potenciālie klienti Google kartē sāks meklēt informāciju par vietējiem uzņēmumiem vai meklēšanu veiks pēc Google meklēšanas sistēmas reģionālās atlases principa, viņiem būs iespēja sameklēt jūsu uzņēmumu: uzzināt tās adresi, darba laiku un pat aplūkot jūsu vitrīnas vai produkcijas fotoattēlu.

Pieprasījumu daudzums Google reģionālajā meklēšanas sistēmā Ar šādu atslēgas vārdu daudzumu mēs garantēti orientēsimies, virzot jūsu mājas lapu meklēšanas sistēmās

5 7 15

Mājas lapas nodošana reģistrācijai katalogā DMOZ Jūsu mājas lapas atrašanās šajā katalogā liecina par tās uzticamību un autoritatīvumu. DMOZ – tas ir daudzvalodu brīvs norāžu katalogs dažādām Interneta mājas lapām

Google Analytics iestatījumi Tie jums ļaus iepazīties ar mājas lapas trafika un mārketinga efektivitātes analīzi. Jaudīgie, elastīgie un ērtie instrumenti ļaus jums aplūkot un analizēt trafika rādītājus pilnīgi jaunā veidā. Google analītisko rādītāju izmantošana ir bezmaksas un tie Jums būs vienmēr pieejama.

Google Adwords (reklāma) Konteksta reklāmu var aplūkot vienīgi tie lietotāji, kurus interesē pakalpojumi jūsu darbības sfērā. Mūsu speciālisti ir arī pārdošanas stimulēšanas eksperti, savā darbā izmantojot reklāmu "Maksas par klikšķi" (PPC) un ar piemērotiem atslēgas vārdiem nodrošinot jūsu piedāvātās produkcijas atrašanos Google Adwords meklēšanas rezultātu pirmajās lappusēs.

Ģeogrāfiskais targetings Jūs gūsiet iespēju mērķtiecīgai pircēju piesaistīšanai no konkrētiem ģeogrāfiskiem reģioniem

Goal Conversion koda iestatīšana Iespēja sekot līdzi mājas lapā veikto pasūtījumu daudzumam un citiem jūsu uzņēmumam svarīgiem notikumiem mājas lapā

Uzskatāmības uzlabošanās un apmeklētāju skaita palielināšanās Jūsu reklāma piesaistīs vēl vairāk potenciālo klientu visā pasaulē visīsākajos laikā. Ja Jūs vēlaties maksimāli ātri palielināt jūsu mājas lapas apmeklētāju skaitu, tad tieši šī optimizācijas iespēja ir izstrādāta tieši jūsu mājas lapai.

Vienreizējais maksājums € 495 € 695 € 995 € 1495
Katru mēnesi, kopš mājas lapas darbības sākuma brīža € 149 € 199

Kādam nolūkam?

  • Iegūt pilnvērtīgu mājas lapu par samērīgām izmaksām
  • Atvērt savu pirmo mājas lapu un uzsākt pārdošanu
  • Ātri un bez grūtībām izstrādāt mājas lapu atsevišķa produkta vai pakalpojuma virzīšanai
  • Iegūt jaunu mājas lapu, pielietojot mūsdienīgas tehniskās iespējas

Zvaniet mums

(+371) –225 35 999

Pēc 14 dienām jūsu mājas lapa uzsāks darbu, pēc 20 dienām atvedīs pirmos klientus!